top of page
Yeni Eviniz - Yeni Hayatınız

Emlak Danışmanlığı

Emlak ajansı değiliz: Dolayısı ile, pazarda ve pazara çıkacak olan gayrımenkullerin tümünü inceleyip size sunum yapıyoruz.

Emin olabilirsiniz: sizin için en iyisini buluyoruz, kendimize arar gibi!

Portekiz Kapı Golden Visa Emlak

HİZMETİMİZ

Ana hizmetimiz, kriterlerinize göre ideal yatırım mülkünü bulmanıza yardımcı olmaktır.

Sizlere ve piyasa koşullarına en uygun mülkü bulmak için piyasaya arz edilen tüm satışlara hakimiz. En önemli emlak ajansları ve inşaat şirketleri yanında küçük aile işletmeleri ve doğrudan satıcılarla çalışıyoruz.

Herhangi bir özel ajanstan bağımsız kalmamız, bizim için son derece önemlidir: böylece kriterlerinize uygun, ve size daha alırken kazandıracak fırsatları buluyoruz.

 

Hızla değişen Portekiz emlak piyasasında mümkün olan en uygun satın alma seçeneklerini tamamen şeffaf olarak size iletiyor, teklif verme safhasında da sizinle oluyoruz.

Pazarlık süreci, çeşitli resmi yazışmalar aracılığıyla aşinalık kazandığımız uzun ve yorucu bir süreçtir. Vekaletname verdiğiniz avukatınız ve sizinle birlikte, belirlenen mülk için teklif verme sürecini hep birlikte siz olmasanız da an ve an hep birlikte yürütüyoruz.

İstediğiniz fiyata getirildiğinde yine avukatınız aracılığı ile, yine siz olmadan dahi, ön anlaşma sürecine resmen geçebiliyorsunuz.

 

Anlaşma sona erdiğinde, avukatlarınızla birlikte Golden Vize Süreci ile size eşlik etmeye devam edeceğiz.

DİĞER SERVİSLER 

Orta vade (6 ay ve daha fazla) ve Uzun vadeli (1 yıl ve daha fazla) kiralama:

Portekiz'deki mülkünüzü kiralamak isterseniz: ülkemizdeki bina yöneticisi şirketler gibi evinizle ilgili tüm konuları yönetecek (örneğin odaları aylık kiraya veriyorsanız; kiracı giriş-çıkışı, mülk idaresi, aidat faturalandırması ve mülkün genel mali konuları, kiracıların kaliteli bir ortamda yaşadıklarını, ortak yaşamın düzenli sürdüğünün kontrolü, mülkün genel bakımı vb ) iş ortaklarımız mevcuttur. Bu hizmeti sadece size verdiğimiz hizmetin gerekli uzantısı olarak görüyor, kendimiz için hiçbir maddi gelir almadan sadece tanıştırıyoruz. Kendileriyle de bu sayede sizler için piyasada benzeri görülmemiş bir anlaşma (kira yaklaşık% 5+KDV) yapmanızı sağlıyoruz!

Sosyal ve Ailevi Entegrasyon::

İster tek başınıza, ister ailenizle birlikte buraya taşınmaya karar verirseniz, yeni hayatınızın en tatlı yönleriniden faydalanabilmeniz için kendinizi topluma entegre etmeniz önemlidir!

Bu yüzden, Lizbon'daki çeşitli sosyal yapılarla (restoranlar, barlar, sanatsal mekanlar, üniversiteler, dil kursları, ilgi noktaları, müzeler, vb.) sizi bir araya getirmeyi teklif ediyoruz.

Sadece bu değil, mevcut eğitim sistemlerini tanımak için size yardımcı olmayı teklif ediyoruz, böylece ailenizin eğitimine devamlılık katmanız için mümkün olan en iyi ortamı hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Burada okullar ve genel olarak Portekiz kültürü hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

Ülke Keşfi (Portekiz Deneyimi):

Eğer boş zamanınız varsa ve Portekiz'i daha derinlemesine keşfetmek istiyorsanız, Portekiz'in sunduğu güzel manzaraları ve birçok sırrı keşfetmek için ülke çapında geziler düzenleyebiliyoruz. Bize başvurduğunuzda bize bu ilginizden de bahsebilirsiniz.

bottom of page